Gerçek ajans, gerçek çözümler…

“Reklam ajansıyız” derken gerçekten bunu kastediyoruz. Tam donanımlı, tam hizmet veren, markanızı efektif, akılda kalıcı ve rekabetçi kılmak için her kanalı ve teknolojiyi kullanan gerçek bir ajansız. Bu hedefimizden de asla ödün vermiyoruz.

Bizde beklenmedik sürprizler, “şu ajansıyız”, “bu ajansıyız” ayrımı, son trendlere takılı kalmak ya da markanızın ihtiyaçlarının sadece bir kısmını karşılayacak kısıtlamalar yok. Markanıza gerçek çözümler sunuyoruz. Üstelik tahmin ettiğinizden çok daha fazla ülkedeyiz ve çok daha fazla dilde çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Bölgesel marka iletişim çalışmalarında uzmanlaşırken, uluslararası ve yerel markaların Türkiye, Kuzey Afrika ve Körfez ülkelerindeki erişimini artırmaya odaklanıyoruz. İster dijital olsun, ister video, internet veya geleneksel, markanızın ihtiyaçlarını tam olarak belirliyor, akılda kalıcı ve yaratıcı çözümler geliştiriyoruz. Stratejiden, üretime kadar, her aşamada ve her ortamda etkisi ölçülebilir projeler ortaya koyuyoruz.

Strateji

Çok konuşuruz ama çok da iyi dinleriz. Bölgesel uzmanlığımız ve 20 yıla yakın tecrübemizle en çok ihtiyaç duyduğunuz alanda güç kazanmanıza ve ilgi çekmenize yardımcı oluyoruz.

Kreatif

Stratejimizin ışığında oluşturduğumuz yaratıcı çalışmalarımız, göz alıcı, zekice ve etkilidir. Her zaman çarpıcı sonuçları hedeflerken, işimize duygumuzu katıyor, müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Medya

Eğer reklamınız doğru kişilere ulaşmazsa, hedeflenen etkiyi yapamaz. Bilinmedik pazarlarda, istediğiniz kitleye erişmek zor olabilir.Bölgesel tecrübeye dayanan yaklaşımımız, denenmiş ve başarılı olmuş ölçülerimizle, reklamlarınızın gözden kaçmamasını sağlıyoruz.

Video

En hızlı büyüyen pazarlama araçlarından videonun erişim gücünden yararlanmanız için, ekip dahilindeki yönetmenimiz, kurgu setlerimiz ve kamera ekipmanımızla, markanızı 4K netliğinde ekrana getiriyoruz.

Dijital

HTML, PHP, CSS, MYSQL, JQUERY ile uğraşırken, kodların arasında kaybolmak çok kolaydır. Ancak entegre tasarım, geliştirme ve müşteri ekiplerimiz sayesinde, sadece kaliteli kodlama sunmuyor, aynı zamanda sizin için de anlaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

Baskı

Baskının geçmişte kaldığını söyleyenler var ama biz sabahları mürekkep kokusunu çok seviyoruz. İster fotoğraf gerçekliğinde renklere, ister açık hava görsellerine veya 100.000 kataloğa ihtiyaç duyun; hepsi bize emanet.

İletişime Geçin

Projelerimiz

Gerçek strateji. Gerçek hikaye anlatımı. Markanızın ve hedef kitlenizin birbirlerine göre nasıl konumlandıklarını anlamak için mükemmel yöntemlerimiz var. Markanızın kişiliğini ve değerlerini, ayrıca müşterilerinizin isteklerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek, yaratıcı çalışmalara güçlü bir temel hazırlıyoruz. Kendiniz de görün.

Ekibimiz

Biz elbette seviyoruz ve sizin de iyi, samimi ve sağduyu sahibi çalışanlarımızı seveceğinizi düşünüyoruz. Zeki, tecrübeli ve işini bilen profesyonellerden oluşan ekibimiz, şaşırtıcı derecede çeşitli konularda bilgi ve fikir sahibi olmakla beraber, tutkulu oldukları ilgi alanlarına sahiptirler. Bizce olması gereken budur; çünkü gerçek bir ajansın kalbinde çalışanları yer alır.

 • Beau Higgins

  CEO & Kurucu

  Edebiyat ve teknoloji meraklısı. İngilizce metin yazarlığı ve Türkçe’den tercüme alanlar

 • Tarık Beceren

  Yönetmen & Ortak

  İzmir ofisinin direktörü. 500’den fazla kurumsal film ve reklam filmi yönetti.

 • Ross Connard

  Kreatif Direktör

  Pratt Institute NYC’den mezun oldu, dünyayı gezdi. Aşık oldu. Evlendi. Boşandı.

 • Yousra Elgarah

  Medya ve Strateji Yöneticisi

  Faslı dahi. ENCG-Settat ve Reims Management School’dan iki master derecesi sahibi.

 • Nora Karakaya

  PR & Pazarlama İletişimi

  Yabancı dil ve işletme eğitimi aldı. Fransa’da doğdu, İstanbullu oldu. TR, İNG, FR ve İSP

 • Fatih Melek

  Türkçe Metin Yazarı

  İstanbul Üniversitesi’nde Pazarlama okudu. Kreatif metin yazar, şarkı yazar, ağırlık kald

 • Lütfiye Ban

  Finans Direktörü

  Anadolu Üniversitesi’nde Halka İlşkiler ve Ekonomi okudu. Fotoğraf sever, muhasebede harikala

 • Hülya Çetinkaya

  Ombudswoman

  Anne. İnanılmaz bir aşçı. Kreatif ortamımızı korur, makinenin işlemesini sağlar.

 • Imane Ziani

  Müşteri Yöneticisi

  Çok dil konuşur. ISCAE Business School’dan Master derecesine ve gelişmiş bir damak tadına sah

 • Yılmaz Ener

  Müşteri İlişkileri Yöneticisi

  İletişimi güçlüdür, iyi dinler, iyi söyler, iş bitirir.

 • Simonetta Rocco

  Sanat Yönetmeni

  Illustrator uzmanı. Vespa meraklısı. Makarna tutkusu büyük.

 • Yasemin Sevgi

  Trafik & Prodüksiyon

  İş bitirici. Verimliliğin tanımı.

 • Sinan Koç

  Grafiker

  Grafik tasarımda çok hızlıdır. Gücünü çaydan alır.

 • Ceren Çağlar

  Web Geliştirici

  Enerjisiyle ajansa neşe saçar. Hobi olarak kod yazar.

 • 2016 Showreel


  Referanslarımız

  • Bağlılık

   Sözlerimizi tutmak bizim için çok önemlidir ve işi gününde teslim etmekten daha derin bir anlam taşır. Her zaman markanızı savunan ve destekleyen tarafta yer alırız. Müşterilerimize, ekip arkadaşlarımıza ve tedarikçilerimize olan sorumluluklarımızı yerine getiririz. Hepsinden önemlisi, çalışmaya ve işimize karşı sorumluluğumuzdur. İşlerimizin dürüst, akılda kalıcı ve güncel olmasına, elimizden gelenin en iyisini yapmaya, kısacası gerçek bir iş çıkarmaya gayret ederiz.

  • Merak

   Merak kediyi öldürmüş olabilir ama biz hala hayattayız. Yaratıcılığımızın sınırlarını sürekli olarak zorlamak sadece tasarımlarımızı değil, stratejimizi ve anlayışımızı da güçlendiriyor. En ince detaylara odaklanarak markanızın potansiyelini keşfetmeyi seviyoruz. Olasılıklara duyduğumuz merak, sıradışı çözümler üretmemize yardımcı oluyor. Sonuçlara duyduğumuz merak sıkı çalışmamızı sağlıyor. Değişime duyduğumuz merak bizi üretken kılıyor.

  • Güven

   İhtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Bazen gece 1’de telefon gelir ve her şey halledilene kadar durmak bilmeyiz. Neden? Çünkü müşterimizin güvenine önem veririz ve bu güveni oluşturmak için ne gerekiyorsa yaparız. Güven, tüm müşteri ilişkilerimizin temelini oluşturur; müşterilerimizin en zorlu problemlerini bize devretmelerini ve gece rahat bir uyku çekmelerini sağlar. Bizimle çalışınca, ekibimize güven duyacak ve neden tüm müşterilerimizle güvenilir ilişkilerimiz olduğunu anlayacaksınız.

  • Saygı

   Bizim için “Başkalarına, sana davranılmasını istediğin gibi davran” bir deyişten fazlasıdır ve tüm müşteri ilişkilerimizin merkezindedir. Yaptığımız tüm işleri markanıza ve ekibinize saygı duyarak yaparız. Zamanınızın ve müşterilerinizin kıymetini biliriz. Ekibinizin fikirlerine, tecrübesine ve güçlü işler çıkarmak için birlikte harcanan enerjiye saygı gösteririz. Yaratıcılığı, saygıyla birleştirmek bizim için düşünceli ve etkili reklamcılığın, başarılı ve kazançlı sonuçların anahtarıdır.

  amin_map_03

  Doğru Yerde,
  Doğru Kitleye Ulaşın

  • 29 Ülke (ve büyümeye devam ediyor)
  • 49 ajans
  • 79 ofis
  • 2600’dan fazla profesyonel
  • €150.000.000’dan fazla ciro
  • Tam entegre
  • Uluslararası ödüllü

  AMIN Worldwide ajansları “Birleşik Bağımsızlar” derken bir slogandan daha fazlasını ifade ediyorlar. 1932’den beri AMIN Worldwide, çok uluslu iletişim ihtiyaçları olan markalara, gerçek erişim ve yerel bilgi sağlayarak, bu markaların tüm dünyada gerçek farkındalık ve gerçek etki yaratmalarına yardımcı oluyor. AMIN Worldwide bünyesinde güçlü bir küresel ağ oluşturmak için bir araya gelmiş, 5 kıta ve 29 ülkedeki, 80 bağımsız ajans bulunuyor. Ağdaki ortaklarımızı kendimiz seçiyoruz, dolayısıyla önce arkadaş, daha sonra iş ortağı oluyoruz. Bu da, beraber çalışma şeklimize, karşılıklı olarak müşterilerimizin global başarısı için harcadığımız efora ve kullandığımız kaynaklara yansıyor.

   

  AMIN Hakkında Daha Fazla Bilgi

  İletişim

  Bizimle iletişime geçmenizden memnun oluruz. İster yazın, ister bir telefon edin ve tanışalım.

  Your Name (required)

  Your Email (required)

  Subject

  Your Message