C&A

 

c&a
 
 

İlkbahar 2016 Broşürü / Insert
C&A’nın baharın gelişini müjdeleyen kataloğunu Türkiye için uyarlayıp, ürettik.
Almanya’da hazırlanan orijinal tasarım bir moda dergisi zenginliğinde ve bir moda dergisi formatındaydı. 48 sayfalık katalog, markanın kadın, erkek ve çocuklar için yeni sezon ürünlerini sergiliyordu. Türkiye için uyarlayıp, 100.000 adet ürettiğimiz İlkbahar kataloğu, All, InStyle, Marie Claire gibi ünlü moda dergileriyle beraber insert olarak dağıtıldı. Katalog, İtalya’dan ithal edilen ve çevre bilinci Forest Stewardship Council (FSC) sertifikasıyla tasdiklenmiş kağıtlara basıldı. Katalog, C&A’nın mağazalarının bulunduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kayseri şehirlerinde tüketicilerle buluştu.

 

Outdoor
C&A’nın outdoor iletişimleri için Almanya’da üretilen görselleri Türkiye’ye uyarlıyoruz.
 
Bir sezonda ortalama 1500 CLP Raket, 20 ila 30 Giant Board, 15 ila 20 ADML (afiş değiştiricili mega light) ve dijital ekranları süsleyen C&A görsellerinin hem tasarımını, hem de üretimini üstleniyoruz.
 
Kaliteli üretimi rekabetçi fiyatlarla yapmak bizin uzmanlık alanımız.
Bir senede en az 5 kampanya için çalışıyoruz: İlkbahar, Yaz, Back to School, Sonbahar ve Kış.
 
Almanya’da üretilen görseller, sahip olduğumuz yerel know-how ışığında ürünlere ve kitlelere göre şehirlere dağıtılıyorlar.
 
Görseller, C&A’nın mağazalarının bulunduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kayseri şehirlerinde, şehrin en gözde yerlerinde ve en dikkat çekici noktalarında yerlerini alıyorlar.

 
Banner Çalışmaları
C&A için yaptığımız her outdoor kampanyayla eş zamanlı olarak, online mecralar için banner çalışmaları üretiyoruz.
 
Bannerları HTML5 olarak çalışıyor ve baştan sonra in-house olarak yazıyoruz.
Medya ajansına teslim edilen bannerlar, online ve mobil mecralarda kullanıcılarla buluşuyorlar.
 
TV Tickers
C&A için yoğun bir şekilde yaptığımız çalışmalardan bir diğeri TV alt bantları.
Ayda minimum 1 kere, maksimum 3 kere C&A alt bantları Türkiye’de halen çok geçerli bir mecra olan televizyon ekranlarına çıkıyorlar.
 
Anneler Günü, Babalar Günü, bayramlar gibi özel günlerde ve satış kampanyalarını duyurmak için alt bant çalışmalarını sıklıkla kullanıyoruz.
 
C&A’nın TV alt bantlarının hem tasarımı, hem üretimi, hem de yayın formatlarına göre uyarlamaları tarafımızdan üstleniliyor.
 
Özel Günler
C&A gibi tüm aileye hitap eden bir marka için kutlanacak özel günlerin sayısı hiç de az değil.
 
Bunların en önemlilerinden ikisi de Anneler Günü ve Babalar Günü.
Bu günler için özel kampanyalar düzenliyoruz. Bu kampanyalarda TV alt bant çalışmaları, flyer (el afişi) tasarımı, üretimi ve bu afişlerin elden dağıtımı eşzamanlı olarak tarafımızdan yürütülüyor.
 
Flyer çalışmalarımız İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde, büyük alışveriş merkezlerinin olduğu noktalarda dağıtılıyorlar.
 
Bu kampanyalar için görseller Türkiye’de çalışılıyor. Kampanyamızın tasarımları, mağaza içi iletişimde kullanılan görsellerle uyumlu bir şekilde yapılıyor.

Our Other Work